Záruka spokojenosti

Nabízíme vám 100% záruku spokojenosti při prvním nákupu. Přestože tiskneme látky přímo na zakázku, pokud nebudete se svou objednávkou spokojeni (maximálně do 10 metrů látky s vlastním potiskem), můžete nám ji do 14 dnů od nákupu vrátit bez udání důvodu. Objednávku vám bez váhání vrátíme na váš účet.

10x vyprané a nepoznáte rozdíl!

Vrchní pruh s potiskem byl 10× vyprán při 60 °C, pračka Bosch, cyklus bavlna, prací gel Ariel + změkčovač tkanin. Spodní potištěný pruh je referenční a bez praní. Tkanina použitá v testu je Janette 21.

Standardy kvality/očekávání

Barevné odchylky a rozdíly v materiálu

Chápeme, že barvy mohou na různých monitorech, mobilech nebo noteboocích vypadat jinak. Upozorňujeme proto, že skutečné zobrazení výrobku se může lišit v závislosti na nastavení zobrazovacího zařízení a typu displeje, který používáte.

Je důležité si uvědomit, že barva potisku se liší také v závislosti na zvolené látce. Na polyesterových tkaninách vypadají barvy jinak než na bavlněných materiálech. Našim zákazníkům doporučujeme, aby si před zadáním objednávky podrobně prohlédli vzorníky barev v našem vzorníku, aby si mohli udělat přesnou představu o konečném výrobku. Před zakoupením většího množství látky vám také můžeme vytisknout minimální množství každé látky jako vzorek, 1 běžný metr.

Ukázkovou knihu si můžete zakoupit na tomto odkazu.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se, že se s vámi budeme moci podělit o krásu našich látek s potiskem sevencats.